MOJA LISTA ŻYCZEŃ (0)
OPINIE
Urodziny zorganizowane perfekcyjnie od początku do końca. Sala Angielska Impresska jest magiczna. Po środku stoi piękny bar, można też wygodnie usiąść na sofach, jest gdzie potańczyć. Jedzenie było wyśmienite. Całość umilał nam krupier również zorganizowany przez Pania Jagodę. Gorąco polecam!
Katarzyna Śląska / 19.09.2016

Po prostu petarda z rewelacją ! Impreza od początku do końca tak jak w opisie a jej organizację załatwiłem dwoma telefonami. Nie jestem z Trojmiasta, więc tym bardziej tego typu usługa była strzałem w dziesiątkę. Goście, którzy ze mną przyjechali piali z radości.

Arek Koźlewicz / 18.02.2015

Ze strony JeyJey Urodziny zamowiliśmy krupiera, który grał z nami jak w prawdziwym kasynie. Moi kolegom tak się podobało, że jeszcze przedłużyli jego pobyt o kolejną godzinę.

Maurycy Kotewicz / 18.12.2014

Niesamowicie udana impreza dzięki fantastycznym osobom z Agencji JeyJey. Zamówiliśmy śpiewającą Marylin Monroe oraz animatora, który zabawiał nas przez pół wieczoru śpiewaniem na karaoke. Wszystkim gościom bardzo się podobało, dziękowali za imprezę przez kolejny tydzień.

Jan Chwaszczyński / 20.11.2014
Copyright © 2015 Projekt URODZINY, region Trójmiasto, Gdańsk, Sopot, Gdynia